Feeds Extensible Parsers (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Debug
az: Debaq

en: Context
az: Kontekst

en: Machine name
az: Maşın adı
