Feeds extensible parsers (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Debug
ar: تنقيح

en: Raw
ar: سطر

en: Context
ar: السياق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ar: اسم فريد مقروء آليا يحتوي على أحرف وأرقام وشرطات سفلية.
