Feeds extensible parsers (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
