Feeds directory fetcher (7.x-2.0-beta6) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: No action
de: Keine Aktion

en: Move to folder
de: In den Ordner verschieben

en: Directory
de: Verzeichnis

en: Delete files
de: Dateien löschen

en: Upload directory
de: Upload-Verzeichnis
