Feeds FTP Fetcher (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Filename
de: Dateiname

en: Directory
de: Verzeichnis

en: Path to file
de: Pfad zur Datei

en: Config page
de: Konfigurationsseite
