Feeds Tamper (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Other
az: Digər

en: Both
az: Hər ikisi

en: Source
az: Mənbə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Upper case
az: Böyük hərf
