Feeds Tamper (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Other
ca: Altres

en: Both
ca: Ambdós

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Feeds
ca: Canals

en: Source
ca: Font

en: Limit
ca: Límit

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Plugin
ca: Connector

en: Thousands separator
ca: Separador de milers

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Choose
ca: Tria

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Upper case
ca: Majúscules

en: Null
ca: Nul

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ca: El nom llegible-per-la-màquina ja està essent utilitzat. Ha de ser únic.
