Feeds Tamper (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Normal
ar: طبيعي

en: Other
ar: آخر

en: Both
ar: جميعهم

en: Source
ar: المصدر

en: Limit
ar: حد

en: Revert
ar: استرجع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Upper case
ar: حروف كبيرة

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ar: الاسم المقروء من طرف الجهاز مستخدم مسبقا. يجب أن يكون فريدا.
