Feeds Tamper (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Normal
fa: عادی

en: Other
fa: ساير

en: Both
fa: هردو

en: Override
fa: بازنویسی

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Source
fa: منبع

en: Limit
fa: محدوده

en: Revert
fa: بازگشت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Plugin
fa: افزونه

en: Thousands separator
fa: جداکننده هزارگان

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Null
fa: تهی

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fa: نام قابل فهم وسط ماشین در حال حاضر استفاده می‌شود. باید منحصر به فرد باشد.
