Feeds Tamper (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Normal
uk: Звичайне

en: Other
uk: Інше

en: Both
uk: Все

en: Override
uk: Перевизначити

en: Feeds
uk: Потоки

en: Source
uk: Джерело

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Revert
uk: Відновити

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Thousands separator
uk: Розділювач тисяч

en: Default value
uk: Базове значення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Choose
uk: Вибрати

en: Text to find
uk: Знайти текст

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Allowed tags
uk: Дозволені теги

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Null
uk: Пусто

en: Decimals
uk: Знаків після коми

en: Match case
uk: З врахуванням регістру

en: Title case
uk: Регістр заголовку

en: Lower Case
uk: Нижній регістр

en: Side
uk: Збоку

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
uk: Ця машино-читабельна назва вже використовується. Вкажіть іншу.

en: Add plugin
uk: Додати плаґін

en: Administrative UI for Feeds Tamper module.
uk: Адміністративний інтерфейс модуля Feeds Tamper.

en: Ellipses
uk: Еліпси

en: A useful description of what this plugin is doing.
uk: Опис того, що робить цей плагін.

en: Modify feeds data before it gets saved.
uk: Модифікувати дані потоку перед їх збереженням.

en: No plugins defined.
uk: Жодних плагінів не визначено.
