Feeds Tamper (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Text
lt: Tekstas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: Other
lt: Kiti

en: Both
lt: Abu

en: Override
lt: Perrašyti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Source
lt: Šaltinis

en: Limit
lt: Limitas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Raw
lt: Paprastas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Column
lt: Stulpelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Null
lt: Nulis

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.
