Feeds Tamper (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Log
hu: Napló

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Export
hu: Exportálás

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Format
hu: Formátum

en: Text
hu: Szöveg

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Normal
hu: Általános

en: Other
hu: Egyéb

en: Both
hu: Mindkettő

en: Override
hu: Felülírás

en: Operation
hu: Művelet

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Source
hu: Forrás

en: Limit
hu: Korlát

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Thousands separator
hu: Ezres elválasztó

en: Raw
hu: Nyers

en: Local
hu: Helyi

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Column
hu: Oszlop

en: Choose
hu: Választás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Decimal point
hu: Tizedespont

en: Allowed tags
hu: Engedélyezett jelölők

en: Null
hu: (Érték nélküli)

en: The value must be numeric.
hu: Az értéknek számot kell megadni.

en: Match case
hu: Kis-/nagybetűk egyeztetése

en: Exact
hu: Pontos

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hu: Ez a programok által használt név már használatban van, ezért másikat kell választani.

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --
