Feeds Tamper (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Left
hy: Ձախ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը արդեն զբաղված է: Այն պետք է լինի եզակի:
