Feeds Tamper (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Export
nl: Exporteren

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Text
nl: Tekst

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Normal
nl: Normaal

en: Other
nl: Andere

en: Both
nl: Beide

en: Override
nl: Overschrijven

en: Operation
nl: Bewerking

en: Source
nl: Bron

en: Limit
nl: Limiet

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: Local
nl: Lokaal

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Column
nl: Kolom

en: Choose
nl: Maak een keuze

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Allowed tags
nl: Toegestane labels

en: Decimals
nl: Decimalen

en: Exact
nl: Nauwkeurig

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nl: De systeemnaam is al in gebruik. Deze moet uniek zijn.

en: Number of characters
nl: Aantal tekens

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --
