Feeds Tamper (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Normal
ur: عمومی

en: Case sensitive
ur: حساس کیس

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
