Feeds Tamper (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: To
ne: लाई

en: Normal
ne: साधारण

en: Source
ne: स्रोत

en: Bundle
ne: पोका
