Felix (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Domain
az: Domen

en: Context
az: Kontekst

en: Machine name
az: Maşın adı
