Felix (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Subject
id: Judul

en: Remove
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Path
id: Jalur

en: Region
id: Wilayah

en: Add block
id: Tambah blok

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: cancel
id: batal

en: Context
id: Kontek

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Recent content
id: Konten terbaru

en: Remove block
id: Hapus blok
