Felix (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Region
hu: Régió

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Add block
hu: Blokk hozzáadása

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Added
hu: Hozzáadva

en: cancel
hu: mégsem

en: Removed
hu: Eltávolított

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Edit node
hu: Tartalom szerkesztése

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Regions
hu: Régiók

en: Add region
hu: Régió hozzáadása

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Recent content
hu: Friss tartalom

en: Remove block
hu: Blokk eltávolítása

en: View modes
hu: Nézetmódok
