Felix (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Added
lt: Pridėta

en: Domain
lt: Domenas

en: cancel
lt: atšaukti

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Any
lt: Bet kuris

en: Recent content
lt: Naujausias turinys
