Felix (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Region
ur: علاقہ

en: Add block
ur: بلاک کا اضافہ کریں
