Felix (7.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Region
nl: Gebied

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Node types
nl: Node-types

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Domain
nl: Domein

en: Root
nl: Basis

en: cancel
nl: annuleren

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Move down
nl: Naar beneden verplaatsen

en: Move up
nl: Naar boven verplaatsen

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Any
nl: Elke

en: Regions
nl: Gebieden

en: Add region
nl: Gebied toevoegen

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Remove block
nl: Blok verwijderen

en: View modes
nl: Weergavemodi
