Felix (7.x-1.0-beta8) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Depth
ar: العمق

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Region
ar: المنطقة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Add block
ar: أضف صندوقا

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Domain
ar: النطاق

en: Context
ar: السياق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Any
ar: أي من

en: Recent content
ar: أحدث المحتويات
