Felix (7.x-1.0-beta9) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
