Felix (7.x-1.0-beta9) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Depth
ml: ആഴം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Path
ml: വഴി

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Node
ml: നോഡ്
