Fepper (7.x-1.8) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
