Field formatter conditions (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: Conditions
ar: الشروط

en: Element
ar: عنصر

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Image style
ar: نمط الصورة
