Field collection (7.x-1.0-beta12) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
