Field collection (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Hidden
ar: مخفي

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: About
ar: حول

en: manage fields
ar: تسيير الحقول

en: @field_name (Locked)
ar: @field_name (مقفل)

en: manage display
ar: إدارة العرض

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
