Field collection (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: All
te: అన్నీ

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: About
te: గురించి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
