Field collection (7.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Node
hy: Նոդ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: @field_name (Locked)
hy: @field_name արգելափակված

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
