Field collection (7.x-1.0-beta8) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Hidden
az: Gizli

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: About
az: Haqqında

en: @field_name (Locked)
az: @field_name (Bağlanmışdır)

en: Full content
az: Tam məzmun
