Field collection (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Embedded
gl: Incrustado

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Hidden
gl: Oculto

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Used in
gl: Usado en

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir

en: manage fields
gl: administrar campos

en: @field_name (Locked)
gl: @field_name (Bloqueado)

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Full content
gl: Contido completo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number

en: Field collections
gl: Coleccións de campos
