Field collection (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
