Field Conditional States (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Required
fa: اجباری

en: Visible
fa: نمایان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Optional
fa: اختیاری

en: Operation
fa: عملکرد

en: Empty
fa: خالی
