Field Conditional States (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Delete group
ar: حذف المجموعة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Required
ar: ضروري

en: Visible
ar: مرئي

en: States
ar: الحالات

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: State
ar: الحالة

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Optional
ar: اختياري

en: Operation
ar: عملية

en: Negate
ar: نفي

en: Empty
ar: فارغ

en: Used in
ar: مستخدمة في
