Field Conditional States (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Required
ro: Necesar

en: Visible
ro: Vizibil

en: States
ro: Stări

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: State
ro: Status

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Optional
ro: Opţional

en: Operation
ro: Operație

en: Negate
ro: Neagă

en: Empty
ro: Gol

en: Used in
ro: Utilizat în

en: Unchecked
ro: Nebifat

en: Invisible
ro: Invizibil

en: Checked
ro: Bifat

en: Filled
ro: Completat
