Field Conditional States (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Field name
sr: Назив поља

en: State
sr: Статус

en: Negate
sr: Негација
