Field Group (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Article
sr: Чланак

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: Footer
sr: Подножје

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Language settings
sr: Подешавање језика
