Field Group (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: yes
sk: áno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Article
sk: Článok

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Picture
sk: Obrázok

en: Contact
sk: Kontakt

en: no
sk: nie

en: User picture
sk: Obrázok používateľa

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Fields
sk: Polia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Clone
sk: Klonovať

en: Hidden
sk: Skryté

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Form
sk: Formulár

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Effect
sk: Efekt

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Group name (a-z, 0-9, _)
sk: Meno skupiny (a-z, 0-9, _)

en: Add new group: you need to provide a group name.
sk: Pridanie novej skupiny: musíte zadať meno skupiny.

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Administrative overlay
sk: Vrstva na správu
