Field Group (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: yes
he: סוגים

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Article
he: כתבה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Refresh
he: ריענון

en: Picture
he: תמונה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: no
he: לא

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Fields
he: שדות

en: Widget
he: וידג'ט

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Clone
he: שכפול

en: Hidden
he: מוסתר

en: Add new group
he: הוספת קבוצה חדשה

en: Next page
he: הדף הבא

en: Form
he: טופס

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Element
he: אלמנט

en: Effect
he: אפקט

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Group name (a-z, 0-9, _)
he: שם קבוצה (a-z, 0-9, _)

en: Add new group: you need to provide a group name.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק שם לקבוצה.

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Fieldgroups
he: קבוצות שדות

en: Clone fieldgroups from selected view mode to the current display
he: שכפול קבוצות שדות - fieldgroups, ממצב התצוגה שסומן לתצוגה הנוכחית.
