Field Group (7.x-1.8) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: yes
az: bəli

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Article
az: Məqalə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Picture
az: Şəkil

en: Contact
az: Kontakt

en: no
az: yox

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Fields
az: Sahələr

en: Widget
az: Vidcet

en: Hidden
az: Gizli

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Form
az: Forma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Effect
az: Effekt

en: Language settings
az: Dil parametrləri
