Field Group (7.x-1.8) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: yes
ne: हो

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Picture
ne: तस्विर

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: no
ne: हैन

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Hidden
ne: लुकेको
