Field Group (7.x-1.8) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: yes
te: అవును

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Article
te: వ్యాసం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Picture
te: చిత్రం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: no
te: కాదు

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు

en: Group name (a-z, 0-9, _)
te: గుంపు పేరు (a-z, 0-9, _)
