Field Group Background (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Fields
de: Felder

en: Image style
de: Bildstil

en: Label element
de: Element beschriften

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image Field
de: Bildfeld

en: Header 2
de: Kopfzeile 2

en: Header 3
de: Kopfzeile 3

en: Show label
de: Beschriftung anzeigen
