Field help helper (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: About
ar: حول

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ar: التعليمات التي تظهر للمستخدم تحت هذا الحقل، في استمارة التحرير. <br /> وسوم HTML المسموحة: @tags

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Saved %label configuration.
ar: تم حفظ خيارات ضبط %label.
