Field Hidden (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Scale
ur: سکیل

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Minimum
ur: کم از کم

en: %name must be a positive integer.
ur: %name ایک مثبت عدد ہونا لازمی ہے

en: %name must be a number.
ur: %name ایک مثبت ہندسہ ہونا لازمی ہے
