Field Hidden (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Scale
ne: नाप

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Comma
ne: अल्पविराम
