Field Hidden (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Format
tr: Biçim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Maximum
tr: En fazla

en: Scale
tr: Ölçek

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Minimum
tr: En az

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
tr: Ondalık işaretinin sağındakiler de dahil, veritabanında saklanacak toplam basamak adedi.

en: The number of digits to the right of the decimal.
tr: Ondalık işaretinin sağındaki basamak sayısı.

en: Decimal marker
tr: Ondalık işareti

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
tr: Kullanıcıların formlarda ondalık işareti için kullanacakları karakter.

en: Space
tr: Boşluk

en: About
tr: Hakkında

en: Decimal point
tr: Ondalık nokta

en: Comma
tr: Virgül

en: The maximum length of the field in characters.
tr: Alanın karakter olarak azami uzunluğu.

en: %name must be a positive integer.
tr: %name bir pozitif tam sayı olmalı.

en: %name must be a number.
tr: %name bir sayı olmalı.

en: This field stores a number in the database as an integer.
tr: Bu alan bir sayıyı veritabanında tamsayı biçiminde saklar.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
tr: Bu alan bir sayıyı veritabanında sabit ondalıklı bir biçimde saklar.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
tr: Bu alanda kullanılabilecek minimum değer. Minimum değer kullanmak istemiyorsanız boş bırakın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
tr: Bu alanda kullanılabilecek maksimum değer. Maksimum değer kullanmak istemiyorsanız boş bırakın.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
tr: Değere '$', '&euro;' gibi ön ek tanımlayabilirsiniz. Ön ek kullanmak istemiyorsanız boş bırakın. Tekil ve çoğul değerleri düz çizgi ile ayırabilirsiniz ('kalem|kalemler').

en: This field stores varchar text in the database.
tr: Bu alan veritabanına varchar metin olarak kaydedilecek.

en: Hidden field
tr: Gizli alan

en: %name: the value may be no less than %min.
tr: %name: Bu değer %min değerinden küçük olamaz.

en: %name: the value may be no greater than %max.
tr: %name: Bu değer %max değerinden büyük olamaz.

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
tr: Değerin sonuna eklenecek bir metin belirleyin, ' m', ' kb/s' gibi. Kullanmamak için boş bırakın. Türkçe için gerekmemekle birlikte, tekil ve çoğul kullanımları dik çizgi ile ayırın ('kilo|kilolar').

en: Thousand marker
tr: Basamak gruplandırma simgesi

en: Display prefix and suffix.
tr: Öneki ve soneki göster

en: Display with prefix and suffix.
tr: Ön- ve son-ek ile görüntüle.

en: %name: the value is not plain text, appears to contain html markup.
tr: %name: değer düz metin değil, html biçimlendirme içeriyor.

en: Display, as plain text
tr: Göster, düz metin olarak

en: Number (decimal)
tr: Sayı (ondalık)

en: Number (float)
tr: Sayı (taşan sayı)

en: Number (integer)
tr: Sayı (tam sayı)

en: Text (plain)
tr: Metin (düz)

en: Text (plain, long)
tr: Metin (düz, uzun)
