ZURB Orbit (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: None
ar: لا شيء

en: none
ar: لا شيء

en: file
ar: ملف

en: Fields
ar: الحقول

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Caption
ar: شرح

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Nothing
ar: لا شيء
